JS Photo

Fotoğraf Görüntüleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma JS Photo
JS Photo; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış olup, internet üzerindeki sosyal paylaşım sitelerindeki fotoğraflarınızı, cihazınızın ve SD kartlarınızın hafızasında bulunan fotoğraflarınızı düzenli ve kategorilendirilmiş bir şekilde görüntüle
JS Photo; Android cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış olup, internet üzerindeki sosyal paylaşım sitelerindeki fotoğraflarınızı, cihazınızın ve SD kartlarınızın hafızasında bulunan fotoğraflarınızı düzenli ve kategorilendirilmiş bir şekilde görüntülemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf görüntüleyicisi uygulamasıdır.
 
JS Photo uygulamasının local sekmesi üzerinden cihazınızın ve SD kartlarınızın hafızasında bulunan fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Yine uygulamanın Online sekmesi üzerinden ise sosyal paylaşım sitelerinizdeki fotoğraflarınızı görüntüleybilmeniz mümkündür.
 
Ayrıca uygulama tüm sosyal paylaşım sitelerini desteklemektedir. Bununla birlikte uygulamanın Tag sekmesi üzerinden ise web servisleri ve cihazlarda bulunan aynı etikete sahip olan fotoğrafları kategorilendirilmiş olarak görebilirsiniz. Ayrıca AutoAlbum sekmesi üzerinden tüm ortamda bulunan fotoğraflarınızı albüm şeklinde görüntüleyebilirsiniz.
JS Photo indir